Gdzie nocować w Sandomierzu? Na tej stronie znajdziesz dobre spanie

Opublikowano: sobota, 29 październik 2016 Lena Stankiewicz Drukuj E-mail

Szukając w Internecie noclegu w Sandomierzu zazwyczaj natrafiamy na sieczkę. Dotrzeć bezpośrednio na stronę internetową hotelu, kwatery prywatnej czy innego miejsca jest bardzo trudno. Na początku wyników wyszukiwania, wyświetlają się serwisy, które pośredniczą w rezerwacji miejsc noclegowych, na których zdjęcia poszczególnych obiektów nie zawsze są aktualne. W Internecie znaleźliśmy stronę, która świetnie grupuje poszczególne noclegi, a przede wszystkim, odsyła bezpośrednio na stronę internetową obiektu.

Atutem strony jest pogrupowanie na hotele, wille, kwatery prywatne oraz strefę agro. Strona nie zawiera noclegów spoza Sandomierza, oprócz hotelu Dwór Dwikozy, który jest uzupełnieniem bazy hotelowej Sandomierza.

Strona udostępnia adres miejsca noclegu, jego nazwę, zdjęcie prezentujące obiekt z zewnątrz lub wewnątrz. Podany jest też kontakt telefoniczny. Przycisk "zobacz więcej" oraz zdjęcie odsyłają wprost na stronę internetową miejsca noclegowego. Dobrą stroną witryny jest czytelność na urządzeniach mobilnych. Witrynę testowaliśmy na iPhon'ie. Wyświetla się bez zarzutu, a numer telefonu staje się linkiem do bezpośredniego wybrania. Korzystając ze strony na komórce, można dość szybko obdzwonić poszczególne miejsca.

adres witryny noclegi.sandomierz.pl