Zwiedzanie Sandomierza meleksem

Zwiedzanie Sandomierza meleksemZwiedzanie Sandomierza meleksem - to jedna z popularniejszych form zwiedzania Sandomierza dla osób, które nie chcą chodzić i dla których Sandomierzu wydaje się zbyt męczącym miastem. Meleksem można zwiedzać zabytki w Sandomierzu. Grupy wycieczkowe szczególnie, którym zależy na mało forsownym zwiedzaniu Sandomierza mogą skorzystać ze zwiedzania Sandomierza pojazdem elektrycznym melexem - meleksem.

Celem zwiedzania Sandomierza meleksem jest oglądanie najpiękniejszych zabytków średniowiecznego miasta. Proponowane trasy do zwiedzania obejmują przede wszystkim Stare Miasto oraz inne trasy turystyczne.

O historii miasta opowiada lektor w językach, polskim, niemieckim oraz angielskim, a nawet francuskim, w zależności od pochodzenia turystów.

Najlepiej na zwiedzanie Sandomierza melexem umówić się telefonicznie. Oferta dotyczy grup wycieczkowych i turystów indywidualnych.

Idealne dla grup: osób niepełnosprawnych, które mają problem z poruszaniem się, dla seniorów, do szybkiego zwiedzania Sandomierza (cały proces trwa około godziny).

Możliwość obsługi jednym kursem do 50 osób (przewozimy kilkoma meleksami). Koszt od osoby dorosłej: 25 złotych, od dziecka 15 złotych, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Zwiedzanie Sandomierza meleksem melexem trwa około godziny. Proponowane są różne trasy: Rynek, ulica Mariacka, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Katedra, Zamek, ulica Staromiejska, bulwar nad Wisłą, wąwóz Królowej Jadwigi (tutaj postój 10 minut), później wąwóz piszczele, kościół św. Michała, ulica Mickiewicza i powrót na Rynek.

Zwiedzanie Sandomierza meleksem dostępne jest w okresie wiosenno-jesiennym w godzinach od 10 do 18,  w lecie w godzinach od 10 do 20. Zimą i późną jesienią meleksy nie jeżdżą.

Jak mówią znawcy sandomierskiej turystyki, to bardzo dogodna forma zwiedzania Sandomierza.

Zapraszamy do rezerwacji terminów pod numerami: 15 832-54-62 lub 889-900-602 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

meleks1meleks3