Kontakt

Dzień dobry !

To pierwszy, niezależny portal informacyjny poświęcony turystyce w Sandomierzu. Chcemy rzetelnie i bezstronnie informować osoby, chcące przyjechać do Sandomierza i w jego okolice w celach turystycznych. Portal jest odpowiedzią na głosy turystów, mówiące o braku informacji o mieście w formie jasnej, przejrzystej, skondensowanej, posegregowanej, zaprezentowanej czytelnie i w sposób zrozumiały dla każdego.

W naszym serwisie znajdziecie porady dotyczące ogólnie turystyki, informacje o noclegach, gastronomii, atrakcjach oraz o tym, co w mieście i okolicy warto zwiedzić. Są też informacje praktyczne: godziny otwarcia zabytków, godziny nabożeństw i inne. Nasz serwis wyświetla reklamy ponieważ przygotowanie dobrych treści generuje niemałe koszty.

W artykułach o charakterze informacyjnym i poradnikowym zwracamy uwagę na najistotniejsze zagadnienia, głównie takie o które pytają turyści. Portal tworzą młode osoby z pasją, mające do czynienia z turystą na żywo, na co dzień. Jesteśmy inicjatywą prywatną, nie związaną z jakąkolwiek instytucją w mieście. Jesteśmy niezależni, dlatego informujemy rzetelnie.

Chcesz się z nami skontaktować? Wejdź do odpowiedniego działu i skorzystaj z formularza kontaktowego